Osobnostní profil Lumina SPARK

Lidé jsou různí. Nejde je jednoduše nacpat do škatulek.

Když dobře rozumíte tomu, kdo jste a jakou hodnotu přinášíte, významně zvýšíte své šance, že zvládnete vše, co dnešní nejistá doba přináší do vašich rolí. Že se prostě budete mít fajn a budete mít výsledky. Toto sebe-vědomí může mít navíc dominový efekt na lidi ve vašem okolí.

Co to vlastně Lumina Spark je?

Kladete si tyto otázky?

 • Kdo jsem?
 • Proč mi nefungují návody, které jiným fungují naprosto dokonale?
 • Čím to, že někdy se chovám tak a jindy úplně jinak?
 • Jak se mám lépe domluvit s kolegy?
 • Jak mít lepší výsledky aniž bych se nutil do něčeho, co mi není vlastní?
 • Jak si nastavit svou roli v týmu, podnikání, rodině, aby mi v ní bylo fajn?

Lumina Spark vám může nabídnout odpovědi.

 Chci si vytvořit základní profil Lumina Spark ZDARMA

3 typy osobností

aneb na kontextu záleží

 

Někdy jste plní života a sršíte nápady? Jindy se stáhnete a ….nic? Někdy se dokážete naladit na skupinu a jindy vás zajíma jen výsledek? Tušíte, že nejste systematik, ale nějak se hecnete, aby výsledek byl? Co se to děje? I tohle Lumina Spark umí popsat.

Přirozená osobnost

Přirozená osobnost ukazuje, jaký je váš instinktivní způsob bytí, jaké jsou vaše přirozené preference a vaše vlastnosti

Každodenní osobnost

Každodenní osobnost popisuje, jak se chováte v běžném životě. Jak jste se přizpůsobil okolí, firemní kultuře, své roli.

Přehnaná osobnost

Přehnaná osobnost mapuje, co se s vámi děje při zátěži. Jak „natahujete“ své přirozené talenty v méně užitečném módu.

Co Lumina Spark podporuje?

 

Respekt k jedinečnosti

Lumina Spark se vyhýbá se stereotypům. Přesto, že měří polarity, nestaví vás před volbu buď a nebo. Nenajdete zde žádné škatulky, do kterých byste se museli vejít. Nejste označeni jako JEDEN typ, barva, aspekt nebo kvalita. Jste prostě pestří.

Prostor pro změnu

Tím, že Lumina Spark neškatulkuje, podporuje změnu. Vylézt ze škatule je mnohem složitější než změnit tvar skvrny. Pomáhá tak rozvíjet dovednosti, které pomáhají větší pohodě a lepším výsledkům v interakci s ostatními lidmi.

Vizualizace

Lumina Spark pracuje unikátním způsobem s barvami pro zvýšení srozumitelnosti a snazšího pochopení výsledků. Nabízí také mobilní aplikaci, díky níž můžete jednoduše porovnávat vaše profily a nacházet pochopení.

Proč pracuji s Lumina Spark?

V průběhu své praxe jsem vyzkoušela mnoho různých testů, osobnostních profilů a dalších nástrojů podporujících v sebepoznání. A i nadále s nimi ráda pracuji. Ale jeden z nich mě chytnul a už nepustil a stal se tím nejdůležitějším. Proč? Protože neškatulkuje, protože popisuje osobnost plasticky. Bere na vědmí, že se občas přizpůsobíme okolí a někdy jsme vystaveni tlaku, na nějž reagujeme ještě úplně jinak. Je prostě živý. Tím, že lidem nedá nálepku je nádherně rozvojový. Prostě nemusíte vylézat ze škatule, do níž vás napcpal test. Stačí jen lépe využít to, co už máte. Rozšířit to a nebo lépe využít. A to jde o kus líp. Navíc umí báječně pracovat s týmem.

Co zahrnuje Lumina Spark profil?

 • test se 144 otázkami
 • zpracování osobního profilu
 • 90 minut konzultace vašeho profilu
 • QR kód pro sdílení s dalšími lidmi v aplikaci
 • online Spark kouče

Jak Lumina Spark profil vypadá?

 

Jak Lumina Spark profil vypadá?

 

Chci si objednat kompletní Lumina profil

Test + zpracovní profilu + 90 minut konzultace

Lumina Spark portrét už vyzkoušeli

Petra Holubová

Průvodkyně na Cestě k lepšímu životu

Na „Míšin test“ jsem narazila právě ve chvíli, kdy jsem od potenciálních klientů dostávala zpětnou vazbu, že jsem pro ně špatně čitelná. Jiný pocit měli z mých textů, jiný z videí a jinak působily moje fotky. Byla jsem tím zaskočená. Protože autenticita je pro mě důležitá a toto všechno jsem byla já. Výsledek testu mě fascinoval. Totálně zbořil mýty o tom, že když je člověk občas nějaký, že se v jiné situaci nemůže chovat úplně opačně. Pro mě je to třeba rezervovanost a upozadění se při osobním setkání ve větší skupině s cizími lidmi, ale naopak uvolněnost a otevřenost v mnohem větší skupině, pokud se jedná o písemný projev. Když jsem viděla, jak mám někeré vlastnosti rozvinuté málo, pokládala jsem si otázku, jestli se vůbec hodím pro obor, který jsem si vybrala. V tomto okamžiku Míša ukázala svou profesionalitu a schopnost vidět souvislosti. Vysvětlila mi, čím „chybějící“ vlastnosti kompenzuji a jaký přínos to naopak má, že jsou některé hodnoty nižší. Jsem přesvědčená, že naopak člověku, který by měl zrovna tuto vlastnost rozvinutější, by dokázala vysvětlit, jaké to pro něj má výhody a přínos. Míša dovede s pomocí tohoto testu vypíchnout to nejlepší, co ve vás je, a ukázat vám úžasnost vaší jedinečné kombinace vlastností. Současně je schopná vám ukázat to, co máte potenciál rozvíjet, a dál na tom pak s vámi pracovat. Díky sezení s Míšou jsem se cítila sebevědomější, celistvější a schopná hledat cesty, jak s potenciálními klienty komunikovat, že to jde všechno dobře dohromady a jaký to pro ně bude mít přínos. Pokud se chcete podívat na to, co je vaše superpower, kde máte dřímající potenciál a nebo slyšet, jak můžete využít zdánlivé slabiny, tak konzultaci s Míšou doporučuji.

Michaela Klimková

Key account manager

Děkuji za osobnostní portrét, který mi Míša v rámci typologie Lumina Spark vytvořila. Oceňuji, že tato typologie opravdu „neškatulkuje“. Zjistila jsem, které vlastnosti mi jsou přirozené a kterými se naopak projevuji v každodenním životě, kde jsem nucena se přizpůsobit okolnostem – to pro mě bylo snad nejpřínosnější. A když navíc zjistíte, že svou přirozenost využíváte i v práci – co víc si přát. Míša se mnou podrobně prošla všechny části mého profilu, navíc pokaždé přidala konkrétní příklad, který ušila na míru mé pracovní pozici. Tímto jsem vše mnohem lépe pochopila a pomáhá mi to si zvědomovat mé chování i reakce v různých každodenních situacích. Určitě doporučuji všem, kteří na sobě chtějí začít pracovat, případně se teprve „hledají“. Vidím to jako skvělý odrazový můstek.

Podívejte se co dalšího vám mohu nabídnout.

Koučink

Pro firmy i jednotlivce

Pro firmy

Práce s lídry, týmy i jednotlivci

Kniha

Rodič Leader