Lumina Emotion

Stránku pro vás připravuji

Přijměte roli tvůrce vašeho života a  já budu vašim průvodcem.

Kompetenční model Lumina Select

Dejte ty správné lidi na správné místa.

Najděte ty správné lidi, položte jim správné otázky, odhalte skrytý potenciál a vyhněte se nákladným chybám při náboru. 

Co to vlastně Lumina Select je?

Kladete si tyto otázky?

 • Má na to?
 • Jaký má potenciál uspět v této roli?
 • Jak ho můžeme podpořit?
 • Kolik ho stávající výsledky stojí úsilí?
 • Co má smysl rozvíjet?
 • Co blokuje jeho potenciál?

Lumina Select vám může nabídnout odpovědi.

 Chci si vytvořit základní profil Lumina Spark ZDARMA

  Tři zmapovaná skóre

aneb na kontextu záleží

 

Každý z nás je v něčem skvělý. Nikdo z nás není skvělý ve všem. Jak se jednotlivé osobní kvality podílejí na tom, jak zvládáme jednu ze 16 kompetencí? Kdy je podporují a kdy blokují? 

Efektivní skóre

Toto skóre ukazuje, zda má člověk přirozené preference a tendence chování, které podporují danou kompetenci. Vlastnosti, které zvýrazňují skóre kompetence, se skládají z přirozené preference a každodenní osobnosti (tendence k chování a naučené schopnosti). 

Blokátory

Toto skóre naznačuje, zda má člověk vlastnosti, které by mohly bránit efektivnímu využití potenciálu dané kompetence. Je utvářeno přehnanými vlastnostmi, které nejvíce negativně ovlivňují výkon kompetence.

Přehnaná osobnost

Toto skóre ukazuje, jak to člověk může přehnat se svými silnými stránkami. Skóre může odrážet i nadměrnou kompenzaci nedostatku silných stránek. Ta se objevuje v pracovní zátěži, při pocitu, že jsme tlačeni do činnosti, která pro něj není přirozená.

Co Lumina Select podporuje?

 

Proč pracuji s Lumina SELECT?

Před lety jsem si jako „můj“ nástroj vybrala Luminu Spark. A Lumina Select jej dál rozvíjí – jde ještě dál. Nabízí propojení vaší osobnosti s kompetencemi potřebnými pro výkon vaší role. Propojuje lidi s jejich pozicí. Pomůže být na správném místě. 

1.
Zlepšete výkonnost své organizace náborem kandidátů s maximálním potenciálem.
2.
Snižte náklady na nábor a vyhněte se drahým chybám při náboru zaměstnanců
3.
Bezproblémové propojení náboru s onboardingem a osobním rozvojem.
4.
Uvolněte čas managementu, aby se mohl soustředit na organizační cíle.

 

 

1.
Zlepšete výkonnost své organizace náborem kandidátů s maximálním potenciálem.

2.
Snižte náklady na nábor a vyhněte se drahým chybám při náboru zaměstnanců.

3.
Bezproblémové propojení náboru s onboardingem a osobním rozvojem.

4.
Uvolněte čas managementu, aby se mohl soustředit na organizační cíle.

Co zahrnuje Lumina Spark profil?

 • test se 144 otázkami
 • zpracování osobního profilu
 • 90 minut konzultace vašeho profilu
 • QR kód pro sdílení s dalšími lidmi v aplikaci
 • online Spark kouče

Jak Lumina Spark profil vypadá?

Chci si objednat kompletní Lumina profil

Test + zpracovní profilu + 90 minut konzultace

Lumina Spark portrét už vyzkoušeli

Petra Holubová

Průvodkyně na Cestě k lepšímu životu

Na „Míšin test“ jsem narazila právě ve chvíli, kdy jsem od potenciálních klientů dostávala zpětnou vazbu, že jsem pro ně špatně čitelná. Jiný pocit měli z mých textů, jiný z videí a jinak působily moje fotky. Byla jsem tím zaskočená. Protože autenticita je pro mě důležitá a toto všechno jsem byla já. Výsledek testu mě fascinoval. Totálně zbořil mýty o tom, že když je člověk občas nějaký, že se v jiné situaci nemůže chovat úplně opačně. Pro mě je to třeba rezervovanost a upozadění se při osobním setkání ve větší skupině s cizími lidmi, ale naopak uvolněnost a otevřenost v mnohem větší skupině, pokud se jedná o písemný projev. Když jsem viděla, jak mám někeré vlastnosti rozvinuté málo, pokládala jsem si otázku, jestli se vůbec hodím pro obor, který jsem si vybrala. V tomto okamžiku Míša ukázala svou profesionalitu a schopnost vidět souvislosti. Vysvětlila mi, čím „chybějící“ vlastnosti kompenzuji a jaký přínos to naopak má, že jsou některé hodnoty nižší. Jsem přesvědčená, že naopak člověku, který by měl zrovna tuto vlastnost rozvinutější, by dokázala vysvětlit, jaké to pro něj má výhody a přínos. Míša dovede s pomocí tohoto testu vypíchnout to nejlepší, co ve vás je, a ukázat vám úžasnost vaší jedinečné kombinace vlastností. Současně je schopná vám ukázat to, co máte potenciál rozvíjet, a dál na tom pak s vámi pracovat. Díky sezení s Míšou jsem se cítila sebevědomější, celistvější a schopná hledat cesty, jak s potenciálními klienty komunikovat, že to jde všechno dobře dohromady a jaký to pro ně bude mít přínos. Pokud se chcete podívat na to, co je vaše superpower, kde máte dřímající potenciál a nebo slyšet, jak můžete využít zdánlivé slabiny, tak konzultaci s Míšou doporučuji.

Michaela Klimková

Key account manager

Děkuji za osobnostní portrét, který mi Míša v rámci typologie Lumina Spark vytvořila. Oceňuji, že tato typologie opravdu „neškatulkuje“. Zjistila jsem, které vlastnosti mi jsou přirozené a kterými se naopak projevuji v každodenním životě, kde jsem nucena se přizpůsobit okolnostem – to pro mě bylo snad nejpřínosnější. A když navíc zjistíte, že svou přirozenost využíváte i v práci – co víc si přát. Míša se mnou podrobně prošla všechny části mého profilu, navíc pokaždé přidala konkrétní příklad, který ušila na míru mé pracovní pozici. Tímto jsem vše mnohem lépe pochopila a pomáhá mi to si zvědomovat mé chování i reakce v různých každodenních situacích. Určitě doporučuji všem, kteří na sobě chtějí začít pracovat, případně se teprve „hledají“. Vidím to jako skvělý odrazový můstek.

Podívejte se co dalšího vám mohu nabídnout.

Koučink

Pro firmy i jednotlivce

Pro firmy

Práce s lídry, týmy i jednotlivci

Kniha

Rodič Leader